Sahiplendirdigimiz Kedimiz Yutkunamiyor Ve Yemek Yiyemiyor

evansfamily

Birkac gun once Kit adli sokaktan bize siginan bir cocuga gecici yuva olmus ve sahiplendirmistik. Yalniz bu cocugumuz kisirlastiktan sonra bir sure eve gelmedi ve saniriz bu arada biraz hastalanmis. Yeni sahibinin goturdugu veteriner de cocuga chip takmamis, artik veterinerler takmiyor sanirim(?) o sebeple de henuz tedavisine baslayamacagini soylemis. Neyse, Kit oglan su an yutkunmakta zorluk cekiyor ve yemek yemiyormus. Sevgili Petlebi ailesi, acil yardim!

9 CEVAP

Bgmd

İllaki bakan bir veteriner vardır. Acilen götürsünler sorun ciddi duruyor.

önce o veterinerin camlarını bi aşağı indirin taşla. sonra başka veterinere götürün çipsiz tedavi yapmıyorum diyen veterineri de cimere şikayet edin. veterinerin de adını buradan yazın ki instagram profiline ben bir döşeneyim. allahsız insan bunlar bir de veterinerim diyor.

huqi

Kedim 1 hafta önce gece 3 de 20 defa kustu ve veterinere getirdik asla çipli mi değil mi diye sormadı direkt tedaviye başlandı. Lütfen sorun ciddileşmeden başka bir kliniğe getirin...

Anonymus985465

Ben nerdeyse hergün veterinerdeyim. Bugüne kadar hiçbir klinikte çip sorulmadı.
Çipsiz hayvan tedavi edilemez diye bir kanun maddesi yok.
Tam tersine, hasta bir hayvanı tedavi etmeyen bir vet hekim değildir ve sadece ettiği hekimlik yeminini hiçe saymış olmuyor ayrıca suç işlemiş oluyor
Vakit kaybetmeden ehil bir vete veya veterinerlik fakültesine götürün lütfen

Sezgek

O veterinerin ruhsatını sorgulayın öyle bir şey yok daha yeni paylaştım bununla ilgili bilgiyi hatta veti şikayet edin tedavi etmiyorum deme gibi bir lüksü yok

ben geçen hafta karma yaptırdım çip falan kimse sormadı. cimer’e şikayet edin çünkü tedavi etmemek gibi bir durum söz konusu bile değil. veteriner hekimleri birliği açıklama yaptı sokak hayvanları için tanımsız hayvan kodu kullanılacaktır diye. onu girer iyi niyetli olsa. baytar lafını ve daha fazlasını hal etmiş kendisi öküz olarak.

Sezgek

O veterinerin ruhsatını sorgulayın öyle bir şey yok daha yeni paylaştım bununla ilgili bilgiyi hatta veti şikayet edin tedavi etmiyorum deme gibi bir lüksü yok

evansfamily

Cok tesekkurler herkese, paylasip guncelleme yapacagim.

senaau

Birçok klinik çipsiz hayvanlara da hizmet veriyor. Lütfen başka kliniğe gidin..