Yavru Kediyi Büyük Kediye Nasıl Alıştırabilirim ?

Benim iki kedim var büyük olan erkek bir yaşında ve Birde bundan 20 gün önce küçük kedimi sahiplenmiştim. O da beş aylık dişi kedi. Mantarı vardı fakat mantar aşılarını yaptırdım ve veterinerimiz ikisi aynı ortamda bulunabileceğini söyledi. Fakat büyük kedim küçük kediyi hep yakalıyor ve yalamaya başlıyor. Diğer sorularımı görenler varsa büyük oğlumun kuru mama yememeye başladığını görebilir. Sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Oğlumun her zaman derdi küçüğü yalamak ve oyun oynamak istiyor. Küçük kedim çok korkuyor ve tıslıyor ve kaçmaya çalışıyor ? Ne yapabilirim ikisini de çok seviyorum :|

1 CEVAP

küçükle büyüğü aynı odada bırakın 2-3saat 1-2haftaya alışıcaktır