Erkek Kedi Kızgınlık

Duyguui

Anket

normal
(4 oy)
normal değil
(0 oy)
Toplam (4 oy)

1.5 yaşında erkek kedim 4 gündür kızgınlıkta. aşırı derecede huyu değişti. hırçınlaştı :( . yüksek yerlere çıkıp miyavlıyor. iştahı azaltı oyun oynamıyor. biraz kuru mama yiyor ufak bir kedi sesi duysun yaş mamasını bile birakıp koşmaya başlıyor(bahçemde de birsürü kedi var) yediremiyorum. başına bunlar gelen varmı . normal mi? ne yapmam lazım kaç güne normale döner?

1 CEVAP

Bgmd

Normal benim sokaktaki kediler de böyle süresi değişebiliyor.