Kedimin Ciğerlerine Sorun Mu Var

Merhaba kedim 10 aylık scottish fold ve şu an kızgınlıkta ve kedim şu anda sanki burnu tıkanıkmış gibi nefes alıp veriyor kızgınlıktan öncede böyleydi . Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor

4 CEVAP

Lilibeth

Nezle olmuş büyük ihtimal, azro kullanabilirsiniz

Bgmd

En doğru cevabı veterineriniz verecektir ciğerlerinde de sorun olabilir burun yapısı da küçük olabilir

Bgmd

Burada ilaç önerisi yapmayın lütfen teşhisi konulmamış bir kediye. Mesela benim kedim sylunox kullandığı dönem kanlı ishal oldu. Hem de veteriner kontrolünde kullanırken. Her ilaç her kediye kullanılmaz. Hem teşhis bile yok.

Lilibeth

Sahipli kediyi zaten önce veterinere götürür sonra ilaç kullanır benim tavsiyeme göre direkt gidip koşa koşa ilacı alıp vermeyecek zaten hayvana merak etmeyin... eğer teşhisi oysa o ilacı kullansın işe yarıyor diye yazıyoruz buraya