Kedimin Kumu Kokuyor

nilayduru34

proline bentonit kokusuz marka kum kullanıyorum kakasını temizlediğimde keskin bir koku oluyo ve o koku hiç gitmiyo kumu düzenli bir şekilde alıyorum ne yapmalıyım

7 CEVAP

Toi moi marka kokusuz kedi kumunu öneririm yaklaşık 1 aydır kullanıyorum evde koku diye bir şey kalmadı.

Minminik

Active Clean öneriyorum kumun kokusunu bile alıyor ben 3-4 avuç kadar koyuyorum 10 lt kuma

nilayduru34

teşekkür ederim

Cennet29

Daha kaliteli bi kuma geçmenizi öneririm. Bastet, feles, sandy kokusuz, van cat aktif karbon.

nilayduru34

teşekkürler

Mmtklndr

Reflex kumu da deneyebilirsiniz. Bir aydır kullanıyorum çok memnunum sıfır koku topaklanmasıda harika

huqi

Sandy almayın o da kokutuyor ama tozsuz bir kum. Bir de burdan clean step diye bir kum aldım 1 haftada koku yapmaya başladı. Parfümlü kumlara da hiç bulaşmayın gereksiz kimyasal ve berbat kokuyorlar.