Vet Prive Markasını Bilen Var Mı? Güvenilir Mi?

SiyahKedi

Vet prive markasının multivitaminini veterinerim önerdi ona güvenerek kullanmaya başladım. Ama internette hakkında çok bilgi bulamadım. Bu ürünler ne kadar denetimden geçiyor? İçeriği iyi mi? İçeriğinde yazan şeyler doğru mu? Biofeline göre içeriğindeki vitaminler çok az gözüküyor mesela vitamin b3 biofelinede 10000mg/kg iken vet privede 10mg/kg yazıyor. Tüm vitaminler için neredeyse binde biri yazımda mı hata var yoksa vitamin oranı çok mu düşük.

Parası önemsiz olsa Türkiye’de ulaşabileceğimiz en iyi kedi vitamini markası nedir bilen var mı?

2 CEVAP

Çok iyi bir marka olduğu söylenemez çoğu Veterinerin tavsiye sebebi o ürünü satması,O ürünü satınca o ürünün çok iyi olduğunu düşünmeyin. Veterinere gimcat mi vet prive mi diye sorduğunuzda veya bio feline mi vet prive mi diye sorduğunuzda yüzde 80'i vet prive demiyecektir

Dann

Ben de veterinerden swiss markasının maltını alıyorum ama üretim yeri Ankara yazıyor diye işkillenmiyorda değilim.