Köpeğim Paşa Kuru Mama Yemiyor Ne Yapmam Gerekiyor?

Umutcanuzel

Köpeğim paşa kuru mama yemiyor ne yapmam gerekiyor?

6 CEVAP

Aslirik

Yaş mama deneyin ama biraz masraflı oluyor.

LilaMiaLuna

Kuru mama ile yaş mamayı karıştırarak verin . Köpeğiniz kaç aylık?

Verda59

Karnı açıktıkca kuru mama koyun önüne yemezse kaldırın bunu tekrarlayın en sonunda mecbur yemek zorunda oldunu anlayıp tadına bakıcaktır biliyorum biraz avımasızca gelebilir ama mamasını beğenmedikce sizin başka mama vermenizi beklediği için yemiyor sizde kıyamayıp başka mama veriyorsunuz söylediğim gibi yaparsanız mamasını yecektir...

irmtnc3

Eğer bütçeniz varsa kuru mamayı bırakın İster evde kendiniz köpeğe uygun mamalar yapın ya da petchefin mamalarına bir göz atın Köpeğimi 9 aydır petchefin raw mamaları ile besliyorum kuru yani mama yemiyor enerjisi sağlığı vücut yapısı her şeyiyle olumlu anlamda çok güzel değişti gelişti

Beso54

Yaş mama ile kuru mamayı karıştırarak alıştırmalısınız veya yağlı mamaları kullanabilirsiniz royal canin gibi

GoldenLora

Mamayı kaldırın gün içinde, göz önünde oldukça sizden diğer besinleri verirsiniz diye bekliyor. Mama kabına az koyun ara ara verin yiyecektir