Erkek Kedi Kızgınlığı

xsevox

Arkadaşlar merhaba. 1.5 yaşında bir erkek kedim var bi kaç önce sahiplendim, henüz kısırlaştırılmadı haftaya ameliyat için randevumuz var fakat 4 gündür severken poposunu kaldırmaya, geceleri manyak gibi miyavlamaya, yemek yemede azalma gibi şeyler yaşamaya başladık. Emin olamadım acaba kızgınlığa mı girdi ? Herhangi bir koku bırakma, kum kabının dışına pisleme veya kerkinme gibi bir hareketi olmadı. Eğer kızgınlıkla ise ameliyat önermiyorlar çok kafam karıştı yardımcı olursanız sevinirim.

1 CEVAP

Dişi kedilerde kızgınlıktayken ameliyat edilmiyor, kızgınlıktayken bizde de iştahsızlık oluyordu