Gimcat Mi Biofeline Mi

Kedim 10 aylık scottish fold onun için en iyi vitamin markasını arıyorum.sizce gimcat mi daha iyi biofeline mi?

16 CEVAP

PofudukLeo

Merhaba , imkanınız varsa kesinlikle gimcat.

kittieluvv

gimcat tabii ki

Gimlihanim

Gerçekten işe yarayan bir vitamin istiyorsanız, veterinerinizin tavsiyesi ile veteriner serisi bir ürün alın derim. Vitamin kullanırken dikkatli olmak gerekir. Fazlası ağırlıktan başka bişey değil.

@PofudukLeo peki gimcat ile biofeline farkı nedir.

Veterinerimiz içeriği gerçekten çok iyi olmayan vet prive ürününü tavsiye ediyor .vetprive ile biofeline ürünü neredeyse aynı vetprive ürününü alacağıma ya bio feline alırım yada gimcat alırım, ancak kararsız kaldım biofeline mi gimcat mi daha iyi

BioFeline ile vetprive fiyatları çok yakın

dadasf

gimcat kesinlikle. kedimin tırnak soyulmadı nedeniyle kullanmaya başladık. 2 günde tırnakları öncekinden de iyi hale geldi. mucizevi bir marka

PofudukLeo

İçerik farkı ve bu en önemli olan zaten. Vitamin ve mineral değerleri gimcat daha yüksek. Ayrıca marka bana çok daha güvenilir geliyor. Ben bir ürün alacaksam eğer her detayı araştıran biriyim ve özellikle bunu kedim tüketecekse. Biofeline ile ilgili şikayet var da çok şey okuduğum için güvenim kırıldı. Kullanıp memnun kalan arkadaşlar elbette var. Markayı kötülemek amacında değilim asla. Sadece gimcat bu konuda bana daha güvenilir geliyor.

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için gimcat almaya karar verdim

Duyguui

gimcat :)

kimyonesra

Gimcat öneririm

Mirabonibon

Gimcat.