Gimcat Ut Balance Paste Kullanmalıyım

Merhaba kedim 10 aylık scottish fold kedimi acana ,orijen ,n&d dönüşümlü olarak besliyorum ve kedim gimcatin çoğu vitaminini(taurin,gastrointestral,malt,multivitamin,)alıyor birde BioPetActive glukozamin alıyor. Fazla vitamin böbreklerde sorun çıkara biliyormuş önlem olarak gimcat ut balance kullana bilirmiyim?

6 CEVAP

???

oykuyildiz

olabilir . biopetactive uriner var 40 tablet 80 günlük önleme amaçlı bu da olabilir malta göre daha ekonomik

oykuyildiz

olabilir . biopetactive uriner var 40 tablet 80 günlük önleme amaçlı bu da olabilir malta göre daha ekonomik

çok teşekkür ederim cevabınız için. Peki faydasını gördünüz mü