Kısır Kediye Kısır Mama Mi Verilme Li

salihaondag8

Arkadaşlar benim kedim bahçeye inip çıkan bir kedi ve sürekli hareket ediyor ogunlu ve mamasinin gramajina dikkat ediyorum pek istahlı değil saten çok yiyen bir kedi değil kısır mama kullanmasam bir sıkıntı olur mu yada kullanmam illaki gerekirmi kuru ve yaş mama da cevaplarınız için şimdiden teşekkürler 🤗

3 CEVAP

Bence kesinlikle ya kısır yada protein oranı çok fazla olmayan ve tahılsız mamalardan devam edin ve eyer kedi çok hareketli ise protein oranı yüksek de olabilir ancak kesinlikle tahılsız olmalı. Ama bence yinede kısır mamalardan kullanın

salihaondag8

Cevabınız için teşekkürler