?? Cevaplarınızı Bekliyorum

salihaondag8

Arkadaşlar sokaktan sahiplendigim uzun zamandır benimle oaln kedim çok iştahsız baştan beri böyle kuru mamayı çok az ve neredeyse çok azyiyor et türleri yaş mama verdiğimde bile yine çok fazla yemiyor yani ancak ilgilenecen önüne koyacan yanında duracan ve sessiz ortamda yiyor nedeni sizce ne olabilir iştahsızlık nedeni yani birde yemek yerken bile böyle ilgilenmemi bekliyor o yüzden fikirilerinizi almak istedim birde bu aralar iyice iştahsız oldu yeri geliyor hiç yemek istemiyor bazen zorlarsan biraz yiyor öyle yani bizim burda kısır olmayan kediler var acaba onları görup stres olup üzüldüğü için mi yapiuor devamlı onlara bakıyor ben onu kısırlaştırdim çünkü kısır yetişkin erkek kedi bu arada cevaplarınız için şimdiden teşekkürler 🤗

4 CEVAP

salihaondag8

Sizinde fikir ve görüşleriniz için ayrica teşekkür ederim size katılıyorum bencede öyle böyle kabullenip sahiplendik böyle oldukları için yapacak birşey yok onlar her haliyle güzeller iyiki varlar insanın herşeyi oluyor 🤗

Bgmd

Veterinere götürüp tahlillerini yaptırın bir sorunu yoksa viyo ürünlerini deneyebilirsiniz iştah acıyor ve bağışıklık güçlendiriyor

salihaondag8

Cevabınız için teşekkürler 🤗

senaau

Benim Kedimde aynı şekilde. İşe giderken mama kabini doldurayım ben eve gelene kadar hiç yemez. Gürültülü ortamda başka hayvanlarını olduğu ortamda vs önüne et atsan yine yemez ve mama yerken de hep onu sevmemi bekliyor. Mama yemeyi bıraksa mesela sevsem hemen gidip yemeye devam ediyor. Yaş mama versem suyunu içiyor sadece tanelerini yemiyor anca elimle tek tek verirsem yiyor falan. Ama bir sağlık sorunu yok bence tamamen kedinin kendi karakteriyle ilgili bu