Papillon Almaya Karar Verdik Bahçede Bakılır Mı?

yekta_0599

Anket

Bakılabilir
(6 oy)
Bakılamaz
(25 oy)
Toplam (31 oy)

Papillon cinsi köpek bahçede bakılabilir mi? Ortalama 3-4 kg
26-28 cm

4 CEVAP

akitalove

Hiç bir kücük cins köpek bahçede bakilamaz. Bahcede bakmak istiyorsaniz orta boy ve büyük ırk tercih edin

Heathcliff

Sürekli dışarıda bakılamaz ve fazla havlama eğilimi olan bir ırk aklınızda bulunsun

Kayip

Yani Heathcliff hakli aynen cok ha vlayabilir yanliz kalinca

anfrenee

Küçük ırk kopekler bahcede bakilamaz hem cok havlar ayrica hassas oluyorlar golden vb ırklar daha uygun olur bahce icin