Acil Bakar Mısınız Kedi Tüy Düğümü

BayTarcin

Kedimin tüyü düğüm olmuştu ve poposuna yakın bir kısımda idi durmadı tutunca ve makasla kesersem etini keserim korkusu ile koparmak zorunda kaldım poposuna yakın bir düğüm olduğu için öylece bırakamazdım bende düğümden tutup çekerek kopardm canı çok acımış mıdır ve bir sorun olur mu krem vs sürmeli miyim ?

2 CEVAP

Bgmd

Kreme gerek olmaz varsa cristalin sprey sıkabilirsiniz. Ben uyurken makasla alıyorum düğümleri

mervedoganay

Kesinlikle tek başına yapılacak bir iş değil. Topaklar çok küçükken furminator ile alınabilir ama büyükse canları çok yanar. Biz iki kişi birlikte alınabilecekleri makas ile alıyoruz ya da tıraş makinesi ile. Makas ile keserken ben de çok tedirgin oluyorum ve şöyle bir yöntem buldum kendimce. Parmaklarımı makas gibi yapıp deriyi altta bırakacak şekilde tutuyorum düğümlenen yeri. Parmağımın üst kısmından kesiyorum.