Kedim Kakasını Etrafa Bulaştırıyor ?!

gofretbey38

Son iki haftadır kakasını yaptığında ya patisini bulaştırıyo ya poposunda kalıyor halıya koltuğa bulaşıyor ne yapacağımı şaşırdım ishal veya kabız da değil sizce neden böyle oluyor?

1 CEVAP

deniznergis

tuvaleti ufak geliyordur yada kumu azdır içerisinde hareket imkanı kısıtlı olunca kazıp çömelmesi sorun oluyor. bizimde başımıza geldi biz en son xxl tuvalet aldık sorundan kurtulduk bir nebze fakat benimki çok iri oldugu için bazen yinede kaka sorunu yaşıyoruz kedim 9 kg tekir 3 yaşında