Kedim Dışarıya Çok Alıştı. Onu Evde Nasıl Tutarım?

Edaaaa

Merhabalar kedim sürekli miyavliyo dışarı çıkmak için kapıları yumrukluyor iyice alıştı evde tutmak için. Ne yapmalıyım

7 CEVAP

aleyn

kızgınlığa girdiği için çıkmak istemediğinden emin misiniz? önce bunu bi gözlemleyin..

Edaaaa

Çıkmak istiyor evde durmuyor yanlış yazmış olabilirim

Kayip

Benim kedimde bahceli evde oturuyorum o yuzden disarida bakiorum ama eve girmek isteyincede aliorum eve evde genelde uyuyor ama disariyi Cok seviyor bende ellemiorum eger bahveliyse eviniz sorun olmaz bence disarida daha ozgur oluyorlar daha seviyorlar

kediminnos

Kizginlik donemine girmis olabilir

Alistiktan sonra evde durmak istememesi normal disarda hoplar oynar kosar evde ne kadar oynayacak alan var?biraz zor alisir ama illa alissin derseniz cikarmayin bundan sonra bu davranisi unutur boylece.

aleyn

yok ben karışık yazmışım, kızgınlık dönemine girmişse normal ama geçicidir diğer kızgınlık dönemine kadar, dışarıya alışmışsa normal, arkadaşın söylediği gibi..

Edaaaa

Dışarı çıkarmakla iyi yapmadım galiba alıştı iyice