Bildiğiniz En Uysal Kedi Cinsi Nedir??

Feazeeeee

Bildiğiniz En Uysal Kedi Cinsi Nedir??

7 CEVAP

Lilibeth

Eğer heves olarak alacaksan ve sorumluluğunu üstlenemeyeceksen hiçbir canlıyı sahiplenme sonrası onun için daha kötü olur

Gimlihanim

Ailenizin de hemfikir olması çok önemli. Sonuçta aynı evde yaşayacaklar. Ve bir can sahipleniyorsunuz. Yok olmadı, evdekiler istemedi gibi sorunlar olacaksa hiç de günahına girmeyin.
Bu arada en sakin kedi ırkı diye bir durum da yoktur. Bu tamamen karakterdir. Cins kediler uysaldır lafı tamamen şehir efsanesi. Öyle bir şey yok. Ne çıkarsa bahtınıza 🤷🏻‍♀️

Lilibeth

Tekir

Lilibeth

Resimdeki uyuyan tekir hayatımı değiştirdi ondan önce pek kedilerle ilgim yoktu hatta yanımdan geçerken sürtünmelerine izin vermezdim yemek yerken yer değiştirirdim onlar var diye huylanırdım uzaktan hoş gelirdi. Resimdeki lilibeth çok asildi artık her gördüğümü kucaklayıp avkalıyorum sürekli yüzlerine bakıyorum her birinin sesinden tanıyorum yazlıktaki bahçedekilerin tüm sokaktakilerin. Emaneti de küçük arkadaşı Oralet kaldı ondan geriye. 3 yılın sonunda gingivitle başlayan hastalıktan lilibeth vefat edince geriye kedi aşkı kaldı işte.. Tekirler başkadır..

Fistikpasa

İran kedisi

Feazeeeee

@Lilibeth sorumluluğunu ben alacağım diyorum aileme ama almıyorlar hala :( :(

Bencede ailenizi ikna edemiyorsanız alacağınız kediye yazık ancak cins kedilerin çoğu uysal oluyor