6 Ay Kısırlaştırma İçin Erken Mi ?

Rosier4

Kedim 6 aylık oldu erkek British Shorthair.Bugün tırnak kestirmek için veterinere götürdüm kedimi önümüzdeki hafta için kısırlaştırma randevusu alacaktım veterinerin kendisi yoktu yardımcısıyla bu konuyu konuştuk biz bir kere kızgınlığa girmesini öneriyoruz tarzında cümle kurdu ben kendi araştırmalarıma göre en uygun 6-7 aylıkken diye biliyorum.Kedimin hiç bir sağlık sorunu var yaşına göre kilosunun da maşallahı var şikayetimiz yok.Siz ne düşünüyorsunuz sizce erken mi daha beklemeli miyim yoksa randevu alayım mı siz ne zaman kısırlaştırdınız ?

5 CEVAP

Rosier4

Sağlık sorunu yok olacaktı kusura bakmayın

Gimlihanim

Bir hastalık durumu yoksa 6 gayet uygun. Araştırmalarım sonucu 1 kez kızgınlığa girsin öyle kısırlaştıralım olayının hiçbir anlamı yok. Bence kısırlaştırılabilir.

Rosier4

Teşekkürler bende öyle düşünüyorum 🙏🏻

Coconutbey

Biz 7 aylıkken yaptırdık

Rosier4

Sorun yaşadınız mı