Sürekli Miyavliyor

Kayip

Arkadaslar benim bahceme bir kedi geldi bi saglik problemi yok gibi gorunuste ama surekli insan gordugu zamn miyavliyor insana fazla yaklasmiyor sadece yemek verince bide benim kedim var ondan baya buyuk ama benim kedim ondan korkuyor aonradan alisirlarmi ben beslemeyi dusunuyorum

3 CEVAP

Reyaura

Benim evdeki küçük erkekti dışardan getirdigim yetişkin Dişi. Bi 10 aylik15 gun cok kavga ettiler. Kucuk olan korkup saklaniyordu. Simdi sarmas dolaş yatiyolar

Kayip

Evdeki kedim erkek ondanmi sinirli acabaa

Kayip

Cok tesskkur ederim