Vitamin Kullanmalı Mıyım?

Merhabalar kedim 10 aylık scottish fold kedimi acana orijen dönüşümlü olarak besliyorum ancak kedimde gimcatin çoğu ürününü kullanmak istiyorum sağlığı için ancak zararı olur mu bilemedim. Çoğu kişi acana ve orijen iyi mamalar ancak vitamin oranı düşük vitamin kullanılmalı diyor. Sizce zararı olur mu kullanmamın? Siz ne düşünüyorsunuz?

3 CEVAP

dadasf

mamanız yüksek segment kaliteli bir mamaysa vitamine çok gerek yok aslında. herhangi bir bağışıklık düşüklüğünde, hasta olduğunda veya tırnak soyulması/kırılması gibi sorunlarda kullanabilirsiniz

Zaten eyer alırsam çok seyrek kullanacağım zarar vermesin diye. Cevabınız için çok teşekkür ederim

Duyguui

seyrek aralıklarla verilmesi mantıklı. mamanız içerik olarak gayet güzel. onun harici balık yağı da güzel bir tercih olabilir