Fiv Hastalığı Öldürür Mü?

sundowndread

Ben aylar önce kapımın önünde aşırı minik ve hasta bir kedi bulmuştum. Bu kedinin aşılarını yaptırdım iç dış paraziti vardı tedavi ettik sonra başka bir şehirde birine sahiplendirdim. Şimdi öğrendim ki fiv çıkmış. O kadar üzüldüm ki bakıyorum tedavisi yok diyor :( gerçekten çok canım sıkıldı bilenler bilgilendirebilir mi acaba çok ölümcül bir hastalık mı iyileşme ihtimali var mı veteriner her şeye hazırlıklı olun ama tedavi etmeye çalışırız demiş

1 CEVAP

Lilibeth

Sanırım öyle bağışıklığı çok etkiliyormuş biraz araştırmıştım zamanında ölen kedimiz için fivden şüphelenerek. Bağışıklığını yüksek tutarak hayatta kalmasını sağlamak gerekirmiş hep. Aşı yaptırdığınızda da zaten ölümcül oluyormuş iş işten geçmişcesine. Gençlik hastalığı tedavisinde de normalde de kullanılan bağışıklık güçlendirmek için Zylexis iğnesi var 3'er doz onu yaptırarak belki bi fayda sağlayabilir ömrünü uzatmak adına.. viyo kullanılabilir haşlanmış tavuklar ciğerlerle beslenebilir yüksek proteinle.