Aşırı Tüy Döken Kısır Kedi İçin Uygun Mama

atibaa

tüy dökme problemi kısırlaştırma ile başladı. işleme kadar reflex kullanırken felicia'ya geçtim kısır ürününü bulamadığım için. tüy problemi neyle alakalı bilemiyorum ama mamadan diye düşünüyorum. kısırlaştırma böyle bir yan etki yapar mı, ya da kuduz aşısı yapıldı aynı dönemde belirtirseniz sevinirim. tüy dökmesi için dokunmam yetiyor. uygun fiyatlı hangi markaları önerirsiniz? harçlık ve kyk ile geçinen öğrenciyim lütfen bu minvalde cevaplar verin.

13 CEVAP

atibaa

kedim 11 aylık ve erkek. fotoğrafı profilimde mevcut. tüy dökmesi dışında başka bir şey dikkatimi çekmedi kısırlaştırma sonrasında. (hafif enerji düşüşü hariç)

Twoo

Felicia tüy dökümü yapan bir mama, mamanızı değiştirmenizi öneriyorum. Balıklı mamalar tüy dökümünü azaltıyor onları da kullanabilirsiniz.

Okan3439

Balıklı mamalar tüy dökümüne karşı iyi geliyor nd morina balıklı tavsiye ederim

atibaa

hocam şehir dışındaki bir öğrenci olarak bu fiyattaki bir mamayı karşılayamam.

atibaa

molly markası nasıldır?

atibaa

şu an mycat, mystic, molly ve brit care'e bakıyorum

Okan3439

Brit care içeriği iyi diğer mamaları bilmiyorum

salihaondag8

Mystic bonacibo felicia bunları hep kullandım balıklı ve tavuklu olanını kısır yetişkin erkek kedime mystic hem sokak hem ev kedilerine kullandım severek yediler herhangi bir sağlık sorunu olmadı deneyebilirsiniz orta segment içeriği iyi kaliteli bir mama bütçeniz yoksa deneyim sıkıntı yaşamazsınız umarım 🤗 tabiki bütçe olursa herzaman iyi mama almak iyidir ama bütçe herzaman olmayabilir o yüzden haklısınız bunlar benim önerilerim

salihaondag8

Hepsini deneyimledigim için oneriyorum

Mia_____

Royal canin benim kesimde hiç tüy dökmesi yapmıyordu sıfırdı. Brit care içeriği çok iyi olmasına rağmen aşırı tüy döktürdü. Nd falan da çok tüy dökme şikayeti var içindeki et oranından ki nedendir bilmem ama felicia Royal canin bunlarda tüyleri yumusacikti ve hiç dökülmedi sıfır

atibaa

bende tüy dökme yaptıran Felicia. siz neli mamasını kullandınız?

oykuyildiz

Bende felicia veriyorum aşırı tüt dökümü var

HaydutveNazli

Tüy sağlığı damlaları var fiyatı çok pahalı da değil o damlalardan alıp düzenli tararsanız biraz baş edebilirsiniz tüylerle. Benim kedilere tavuklu mama iyi gelmiyor tüy dökümü yaşatıyor.