Pro Plan Hindili Kısır Mamada Sorun Yok Değil Mi?

dumannn7

Pro Plan Sterilised Hindili Kuru Kedi Maması aldım da. Bu mamada zehir bulunmamıştı değil mi olaylar çıktığında?
Sakıncalı olan mamalardan değil yani. İnternetten araştırdığım kadarıyla bir sorun yok deniliyor hindili kısır mamada.

4 CEVAP

CakilYavrukus

Evet kısır kediler için hindili mamayı almışsın. 2 yıldır 2 kardeş kedi yiyorlar en ufak sorun olmadı tüyleri sindirimler çok iyi merak etme çok doğru tercih yapmışsın. İçeriğinde gerekli herşey var.

dumannn7

Advance markasını alacaktım hindili olanını ancak Pro Plan daha çok bilindik diye bunu tercih ettim. İçerikleri birbirlerine benziyor sanırım.

dumannn7

Sterilised kısırlaştırılmış mama oluyor bir de değil mi?

dumannn7

CakilYavrukus teşekkür ederim. Bizim kız 10 gün sonra 10 aylık olmuş olacak. Hills yavru ton balıklı mama kullandık bu zamana kadar. Değişiklik olsun artık diye tavuklu Pro Plana geçtik.
Kısır mama aldım çünkü kısırlaştırıldı kedimiz birkaç hafta önce. Kısır mamanın besin değeri daha az oluyor sanırım ve bizimki hala yavru sayılacağından gerekli olan besini alabilsin diye ekstradan 1-2 ay boyunca ara sıra tavuk haşlayıp veririm, normalde de veriyorum zaten.