Uygun Fiyatli Mama

kediminnos

Arkadaslar kisie kediler icin uygun fiyatli iyi bi mama onerebilir misiniz

10 CEVAP

yasement

Brit mama kaliteli bir mama kullananlar memnun. kilosu uyguna geliyor

zeynepgurgen

Profine olamıyorsa Bozita.

eltarcin

Fiyat aralığı alabilir miyim? (En iyisi Orijen Fit&Trim olur. Ama o pahalı geliyorsa...)

Feronia

Profine kısır maması

Elfffff

bence kötü mama almaktansa evde hazırlayınca daha iyi olabilir bu benim kendi fikrim siz bilirsiniz yine

Güvendiğiniz bir petshop veya veterinerden açık şekilde alın

eltarcin

@emrezrtrk,
Ne yazdığınıza emin misiniz?

kediminnos

Profine mamaya butcem yetmiyor. Orijen hic alamam. Tesekkurler cevaplar icin daha uygun fiyatli bildikleriniz var mi

pisicikpisicik

ucuz mamalar katkı maddeli oluyor,biraz daha pahalı olursa kaliteli olursa az yersede doyuyor,ucuz mamalar barsak ve ilerde böbrek problemi çıkarabiliyor,

emrezrtrk

Alice kullanabilirsiniz 1paket 1 kg 15 tl