İçerigi Nasıl Sizce

Kubraanurrr

Arkadaslar uygun fiyatli iyi icerikli mama arıyorum bu marka natures protection sizce icerigi nasıl?

9 CEVAP

Twoo

Ne çok kötü, nede çok iyi ortalama.

Palyaco

İçeriği fena deyil iyi bir mama

kittieluvv

Çok kötü değil ama çokta iyi değil

Okan3439

Kısır mama mı bu yağ içeriği çok düşük geldi bana

Kubraanurrr

Hayir normal kedi maması

bence güzel ortalama bir mama için. omega3-6 bile var. yağ düşükse haftada bir 1 çay kaşığı zeytinyağı verirsiniz. mamayı desteklersiniz yani dışarıdan.

Bobur

Küspe 2. sırada min. %15-20 vardır. Küspe fazla selüloz içerdiği için sindirilmesi zor bir ürün. Bu fiyat aralığında daha güzel içerikli mamalar var.

Kubraanurrr

Önerebileceginiz markalar varmı

GzdeAkbuz

Brit Premium, Brit Care, Bozita, Happy Cat, Nutri Feline, Applaws, Matisse, Nd, Bravery, bunları alma şansınız varsa hiç düşünmeyin alın ve deneyin.