Çiftleşme

Elfffff

Kısır oğlum kısır olmayan oğlumla çiftleşmeye çalışıyor normal mi ? (Kısır olmayan kısırlaşacak kilosu yeterli değilmiş)

2 CEVAP

Zeynepker

eğer bu hareketleri yapan köpeğiniz ise normal ama kediniz ise bir sorunu olabilir. köpekler kızgınlık dönemine girmiş bir köpeğin kokusunu aldıklarında kendi cinsiyetlerindeki köpeklerle çifleşmeye çelıştıkları oluyor hatta bunu bir dişi başka bir dişi ile çiflaşmaya çalıştığı oluyor. ben kendi bilgilerimi söyledim ama köpeğinizin/kedinizin yaşam koşullarını bilemediğim için doğru olmayabilir. umarım yardımcı olmuşumdur.

00ozlm00

Eğer yeni kısırlaştırdıysanız hemen etkisini göstermez öyle 2 hafta içinde bitmez kızgınlık dönemi ne zaman biter dersinizde gelecek sene mart ayında hiç uğraşmazsınız kısacası 1 yıl sonra tam oturuyor