Ever Clean Markada Kedi Kumu

mehtapkaplan

Merhaba dostlar. Ever Clean kedi kumu alıp deneyeceğim internette lavanta kokulu olan var. Etkili ve güzel olan denediğiniz türü hangisidir??

7 CEVAP

kimyonesra

Merhaba. Kokusuz tercih etmeniz hem kediniz hem de sizin sağlığınız için daha iyi olacaktır. Ever clean hiç denemedim fakat daha uygun fiyatlısı olarak Reflexi önerebilirim. Hassas kediler için olanında koku yok ve tozu da çok az. Bunun dışında Sandy aktif karbonlu öneririm sıfır toz ve kokusuz çok memnunuz

GeceFanzini

Ben bir kaç ever clean türü denedikten sonra, total cover türünü kullanıyorum senelerdir.. Taneleri çok küçük, topaklanması iyi, toz ve koku olayı hiç yok.

Mirabonibon

En iyi kedi kumu markalarından biri diye biliyorum kokusuz olanı tercih etmeniz patili dostunuz için çok daha iyi olacaktır iyi günlerr

deniznergis

o fiyatlara c a s t b e s t natural marka 12 litre topaklanan kedi kumunu öneririm organik en azından

Midnightoil

Bende ilk deda Everclean kullaniyorum bu ay. Yilbasinda doldurdum su anda kullanmaya devam ediyorum. Bundan sinra da Everclean ile devam eder miyim suanda bilemiyorum. Yazayim fikrimi:

  • Bugüne kadar kullandığım açık ara en tozsuz kum

  • Topaklanma konusunda yine kullandığım en iyi kum kesinlikle topaklar dağılmıyor

  • Koku hiç yok ama mesela Vancat aktif karbon da da koku sıfır idi

  • 2 ay gider diyor kutusunda ama bizim kedimiz çok derin kazdığı için ortalama 15lt. Kum koyuyoruz kaba dolayisi ile 2 ay gider lafı en azindan bizim.icin gecerli degil

  • eve dağılma konusunda başarıli değil, evin her yerinde kum görmek mümkün

  • tabiki fiyatı...

Ciddi anlamda diğer kumlardan sıyrılan bir kum ama beni tek bozduğu yer maliyeti, diğer kumlarla aradaki fark asronomik olmasaydı kesin devam edeceğim marka olurdu, ancak şu an da karar aşamasındayım tamam mı devam mı....

GeceFanzini

Şunu belirteyim ki, kum konusunda öncelik biz değil, kedimizdir. O yüzden de öncelik asla tozutmaması olması. En önemli unsur da budur. Çünkü tozlanan kumlar kediye uzun vadede ciddi sağlık sorunları oluşturmakta. Tabi ki, sonrasındaki koku ve iyi topaklanması da kaliteyi artırıcı unsurlardır ve bu konuda da ever clean başarılıdır.

mehtapkaplan

Yorum yazan tüm dostlara teşekkür ederim. Ben pisi pisi ince taneli kullandım. İlk etapta güzel fakat ilerleyen zamanda 15. günde koku yaptı ve çok ince olduğundan kaynaklımı bilmiyorum kumlar heryere dağılıyor. Belki benim kullanımımdan kaynaklıdır ben 10 litrenin tamamını kaba döküyorum. Dün Ever Clean aldım patilere yapışmayan olanı vardı kokusus diyolar ama koku az da olsa var çok temiz ferah bi kokusu var. Çok minimal derecede dumanı vardı kaba dökerken ve 7 cm döktüm bu sefer kum kabına. Azaldıkca ilave yapıcam bakalım...