Ne Sürmeliyim

Sutunannesi

Bir haftadır bu yarası bu şekilde duruyor. Kabuk bağlamıştı ama düşmüş yine açık yara oldu. Ne sürmem gerek batikon vs yardımcı olur musunuz

5 CEVAP

zeynepgurgen

Aynen öyle baticon hem çok güzel kurutur hem de enfeksiyon kapmasını önler.

YASEMINY

batıconla güzelce yarayı temizledikten sonra furacin diye antibiyotikli krem var ondan yada arkadaşımızın da dediği gibi terramycin o da yoksa fucidin sürebilirsiniz. geçmiş olsun

Ozelhatice

Teramisim diye bi krem var antiyotik ben onu çantamda hep buludururum eczanelerde var 6veya 7milyon filan çok guzel iyileştiriyo gunde bir defe zurun sokak canlarını yaralilara hep kullanirim veterinerim önerdi gecmiş olsun

Ozelhatice

Teramisim diye bi krem var antiyotik ben onu çantamda hep buludururum eczanelerde var 6veya 7milyon filan çok guzel iyileştiriyo gunde bir defe zurun sokak canlarını yaralilara hep kullanirim veterinerim önerdi gecmiş olsun

Masisko10

Fotoğraftan tan net anlayamadım kedinizin hangi bölgesinde o yaralanma acaba