Optimeal Kısır Kedi Maması

Optimeal kullanan varmı çok bilinen bi marka değil ama içeriği güzel premium olarak geçiyor.
Kullananlar yorum yazabilirmi yada kısır kedi maması önerisi olanlar 🤗🐾

1 CEVAP

kimyonesra

Merhaba. Biz Nd tavuklu narlı düşük tahıllı kısır kedi mamasını kullanıyoruz. Kedime iyi geldi, tüyleri de güzelleşti. Öncesinde royal canin kısır mamasını kullanıyorduk ama o pek bize iyi gelmedi. Tuvaletini kabız gibi yapıyordu, zaten daha sonra kendi yememeye başladı. Bu sebeple açıkçası royal caninin hiçbir mamasını önermiyorum. Nd kısır mamalarını kullanmanızı önerebilirim