Kedim Nefes Alırken Titriyor

Mikimik

Nefes alıp verirken titriyor zehirlenmiş olabilir mi dişi kedim kızgınlık döneminde bununla da bi alakası olabilir mi sizce?

3 CEVAP

Durukj

vücut ısısında düşüş yaşanması kedilerin titremesine neden olabilir. Kedilerin zehirlenmesi titremelere sebep olabilir. Kedilerin göğüslerindeki ağrı da kedilerde titremelere neden olabilir. Kedilerdeki epilepsi hastalığının bulunması da titremelerine neden olabilir en iyisi siz veterinere götürün çünkü her hangi bir sebepten olabilir

Durukj

Ama kızgınlıkla da alakalı olabilir
çiftleşme dürtüsünde dolayı olabilir titremeler devam ederse bir veterinere götürün

Mikimik

Çok teşekkür ederim :) 🙏