Kedim İshal

Merhaba yaklaşık bir ay önce sokaktan sahiplendigim kedimi kisirlastirdim 10 gün oldu ve iki gündür kedim ishal bugün ilk defa tuvaletini tuvaletin dışına yaptı sorun nedir acaba bilgisi olan paylaşabilir mi teşekkür ederim.

3 CEVAP

kimyonesra

Biz de 10 gün önce kısırlaştırdık yaklaşık 3 4 gündür ishal. Ben yerde man görmüştüm, doktor bağırsağında kanama olmuş deyip probiyotik verdi. Haşlanmış tavuk ve yoğurt veriyorum. Bu süreçte yaş mama vermeyin, ben verdim ishali devam etti. Hekiminize danışmanınızı öneririm. Geçmiş olsun

Twoo

İshalken yaş mama vermeyin. Tuvaletinin dışına yapması tutamaması olabilir. Veya kumu kirlidir. Geçmiş olsun.

Evet bende bir iki defa yaş mama verdim artık vermiyorum uyarinizi dikkate alıp bir doktoruma göstereceğim teşekkür ederim.