Kedim Erkek Kızgınlık Döneminde Siz Kızgınlık Döneminde Kedinizi Nasıl Sakinleştiriyorsunuz ??

ahsenr

kedim kızgınlık döneminde geceleri sürekli bir aniden kolumi ısiriyor sonra bir anda ordan oraya heryere atliyip kosuyor nasil sakinlestirilir??

8 CEVAP

ahsenr

Peki deneyeceğim saolun

Reyaura

Ben peceteye lavanta yagi damlattim bi bardagin içine koyup odaya koydum gayet yoğun lavanta koktu oda dedimde sakinlesti deneyin belki sizdede işe yarar. Lavanta kedilerinde insanların da sakinlesip uyamasina yardımcı oluyor.

Benim dişi kedim de 2 gündür kızgınlık döneminde ağlıyor yuvarlanıyor... lavanta filan da kâr etmedi; dün akşam yorumunuzu görür görmez denedim.. :(

ahsenr

Disilerde kizginlok gecisleri daha kolay genelde kizginliga giemis disi ksdiyi elektrikli supurge ile basinsan kuyruguna dogeu boyle tuylerini cekebilirsiniz izlemistim duruyordu

ahsenr

yada kizginlik aninda sürekli ayaginiza gelip saldoriyorsa tam arkasi donuk oldugu zaman kiuruk kismina ayaginizda hafifce bastirarak kacip sakinlesmesini saglauabilorsini

Reyaura

Benimkiler mışıl mışıl uyuyor sabah 10 15 dk movv movv sonra tekrar yatış. Belki sizinki daha yoğun yaşıyordur :/

ahsenr

Geceleri ordan oraya kosturuyor bir anda birseylerin altina girip orada oylece duruyor tuvalete gidip eseleyip eseleyip aniden cikiyo kutudan losturuyo oda icinde sonra gelio bir anda koluma saldiriyo

Reyaura

Ohh çok iyi tuvalete gitmesi kokusunu oraya bırakıyor demek ki eve birakirlar genelde cok kötü kokar. Biraz sabrediceksiniz mecbur dikkat edin evden kaçmasın.