Kedim Kucağımdayken Kızıyor

elgatito

Kedimi kucağıma aldığımda çocukluğundan beri hep hırlıyor, elimi uzatınca ısırıyor ve kızıyor ancak patisiyle gelme der gibi elimi itiyor ve uzak dur anlamında ki tıslamayı yapıyor 7 aylık şuanda. bunu neden yapıyor acaba bi sağlık sorunu falan mı var yaklaşımım hep iyi yönde oldu normal bi davranıştır muhtemelen ama bilemedim forumlarda da göremedim bu tarz bir şey. ek olarak kedim kendini çok sıkta sevdirir emer bebekliğinden beri sabahları odama girip purr sesi çıkarır ama bazen böyle bi durumla karşılaşabiliyorum sebebi nedir acaba?

1 CEVAP

elgatito

kedimi çok sıkta darlamam arada bi kafama estiği zaman sevmeye gidiyorum ve böyle durumlarla karşılaşıyorum