Kedi Nanesi Kusturur Mu?

Coconutbey

Kedim kedi nanesi yiyordu dokunmamıştı hiç. Bugün kedi nanesi yedikten birkaç dakka sonra kustu biraz su ve tüy de çıktı. Naneden olabilir mi?

4 CEVAP

Twoo

Sanmıyorum kedi nanesi kusturmaz.

Fistikpasa

Sanmıyorum şu ana kadar kedi nanesi yiyen kedilerimde kusma görmedim. Belki onun öncesinde yediğinden kusmuştur ya da ara ara kediler kusar tüy yumağı belki denk gelmiştir

ozge37

Kediler kendilerini yaladıkları için yuttukları tüyleri bir süre sonra kusarlar oyüzden tüy yutmada sindirimi kolaylaştırmak adına malt kullanın

Coconutbey

Malt kullanıyorum hep ama kedim uzun tüylü ondan mi acaba