En İyi Glukozamin Hangisi?

melisardhnl

kedim scottish 2 yaşında ağrıları yok çok şükür ağrıları başlamadan tedbir almak istiyorum piyasada bir sürü glukozamin var hangisi iyi bilemiyorum kullanıp memnun kaldığınız hangi ürünler var ?

6 CEVAP

Merhabalar, BioPetActive gulucochond ürünü de gulucopet ürünüde gerçekten harika diyebilirim

vetq en iyisi veterinerde satılıyor ancak şu an anormal pahalandı. 30 ml 510 tl. ben arka bacakları tekmeleme sonucu az hasarlı ve kireçlenme sorunu yaşayan sarmanım için dr.nature aldım 2 şişe vetq sonrası. içinde type 2 collagen olanlarına bakın en iyisi onlar çünkü. sadece glukozamin yetmez.

ben sıvı kullanıyorum her gün hayvana tablet verme işkencesi yaşayamam çünkü. siz tercihinize göre alabilirsiniz ancak hayatı boyunca her gün kullanacak ona göre alın derim ben. 6 ay kullanacak 2 ay ara sonra tekrar başlayacak.

Palyaco

Vest plus tablet ve nova malt macun glukozaminli ve meo kolojen sıvı puding