Kedim Tuvaletinin Dışına Kaka Yapıyor

Melikhann

Bugün evde degildim, kedi odamda duruyordu. Ne yaşandı bilmiyorum ama kardeşim halının üstüne ve bilgisayar masamın üstüne kakasını yaptığını söyledi inanmadım. Eve geç saatte geldiğimde halının üstünde kakasını gördüm. 10 dakikadır bakıyorum tuvaletliğine idrarını yapıyor. Bu kaka yapma sorunu niye olabilir
Evin her yerini kokluyor beni kokluyor, duvarlara patisini sürtüyor sebebi nedir?

2 CEVAP

Twoo

Merhaba, tuvalet kabı kirli olduğu için genelde dışa yapma isteği duyarlar. Veya kum azalmış olabilir. ishal ise tutamamış olabilir.

CakilYavrukus

Birçok nedeni olabilir, evin komple ciddi bir temizliğe ihtiyacı olduğu da açık. Ayrıca kızgınlık döneminde bile olabilir. Tuvaleti pis kumu az olabilir. Herhangi bir bağırsak sağlık sorunu da olabilir düşük ihtimal de olsa. Yine de malt kullanın belki tüy yada kıl takılmış yapışmış çıkartamıyordur. Biran önce çözün yoksa alışkanlık yapar