Tasty Kedi Maması

Iceoglan

Herkese selam,
Sokaktaki çocuklar için yıllarca **********'dan mama alıyordum. Son zamlardan sonra imkansız oldu maalesef. Uzun süredir Enjoy veriyorum. Tasty'yi deneyen var mı aranızda, içerik fena değil, fiyatı da daha uygun. (Ayda 2 çuval mama alıyorum, yoksa gönül ister ki daha da iyisini alayım)

3 CEVAP

senaau

Ben tasty bir kere aldım mor paketti neyli olduğunu hatırlamıyorum. Çok kedili bir mahallede oturuyorum ve çoğu kedi yemedi. Birkaç tanesi yedi onlar da sadece açlığını bastıracak kadar yiyolardi belli severek yemiyolardi. Normalde mi-to felan bir haftada biter o mama aylarca suruklenmisti

salihaondag8

Benimde maddi durumum kötü çalışmıyorum arada günlük işler ve ailemin versigi harcliklarla bahçemdeki ve evimdeki kediye mama alıyorum ve cool Cat marka kedi maması kısır yetişkin yetişkin yavru hepsi mevcut hem ev hemde sokak kedilerim severek yedi hiçbir sikinti yaşamadım 15 kg 430 lira şuan T R E N D YO L D A isterseniz bir bakabilirsiniz fiyatı uygun güzel icefikli ve fiyatına göre kaliteli yeme garantili bir deneyin yani benve dediğiniz marka çok iyi dehil ve sevmeyebilirler yinede siz bilirsiniz tabi deneyim gözlemleyin en iyisi 🤗

Iceoglan

İlginize teşekkür ederim :) Enjoy buldum 417 TL'ye. 2 ay rahatız, sonrası Allah kerim :)