Mystic Exclusion

_SeNa

İçerik okumaktan pek anlamıyorum. Exclusion mystice gore daha pahali ama mystic de iyi gibi görünüyor. Exclusion mystice gore cok iyi degilse mystic almayi düşünüyorum. Sizce?
İlki foto mystic

2 CEVAP

elifnzsahin

mystic e göre exclusion u tercih ederim ikisini de oğluma yedirdim mystici basta severek yedi sonrasinda devamli kusmaya basladi exclusionda kusmuyordu ama kaka kokusu ağırdı onun dışında da bir sey olmadi

Bobur

Mystic güvenilir bir marka gibi gelmiyor bana. İçerik iyi gözükse de kedilere genelde iyi gelmiyor. Ben exclusion tercih ederdim küçük paket alıp denenebilir.