Kum Dökerken Tamamı Mı 7 Cm'mi Dökülmeli?

mehtapkaplan

Merhabalar, Ever Clean deneme amaçlı kum aldım. İlk etapta 7 cm mi dökmeliyim öyle yaptım uzun kullanım için. Yoksa kumun tamamı mı dökmeliydim bilemedim?

9 CEVAP

Balimlilac

Bu sizin aldığınız kumun litresine ve kum kabınızın genişliğine bağlı. Kimi kum 6 lt satılıyor kimisi 10 lt. Kum kabınız çok büyükse zaten 6 lt 7 cm yapar.

Twoo

Kaba göre değişkenlik göstermekte, genel ölçü 7cm.

GeceFanzini

Ben 7-8 cm ekliyorum.. bittikçe üzerine ekleme yapıyorum.. Kedimin tuvaletini yapmasına göre günde 1 veya 2 kez temizliyorum.. 10 lt. ortalama 40 gün civarı gidiyor.

Lucky0

kaba göre değişiklik gösterir ama genel olarak ölçü 7 cm dir

Prensssss

7cm

Prensssss

7cm

Prensssss

7cm

mehtapkaplan

Alırken cm ye dikkat etmedim ama büyük kum kabımız. Ama önerilerde 7 cm ekleyin kutunun tamamı eklenirse idrar dibe sızar kedi sağlığına zarar verir diye okumuştum.

Prensssss

7cm