Kedimin Gözünün Üstünde Ki Tüyler Döküldü

Cattoscarr

Kedimin 1 ay içinde göz üstü tüyleri dökülmeye başladı neden oluyor geri çıkarmı tüyleri veterinere götürücem

4 CEVAP

Mia_____

Kedilerin gözünün üstündeki tüyler diğer yerlere göre daha az olur yani bu normal bir durum

aslihan_e

Tek göz üstünde mi oldu iki göz üstünde mi? Bazı kedilerin yetişkin olduklarında kulaktan göze kadar olan bölgedeki tüylerde açılma olur, o kısımlar kelleşir. Bu normaldir, genetik olarak yapıları o şekildedir. Tek göz üstündeyse başka bir sorun olabilir.

Twoo

Bu normal bir durum korkacak bir durum yok.

Cattoscarr

İki göz üstünde de var peki geri çıkarmı bu bölgedeki tüyler