Diş Eti Kanaması.

Merhabalar, 4-5 aylık British kedimin diş etinde sürekli kanama ve şişlik oluyor, mama markası veya vitamin bakımı için me tavsiye edersiniz?

4 CEVAP

Balimlilac

Bebeklik diş değişimi dışında ise bu kanama ve şişlik, sizin mama değişikliği yada vitamin ile çözebileceğiniz bir durum değildir. Veteriner hekimin görmesi şart. Sonrasında daha büyük sıkıntılar oluşabilir.

aslihan_e

Diş değişim dönemi ama sürekli kanama ve şişlik de hiç normal değil.

Bgmd

Veterinere gidin diş eti yangısı olabilir . Birazcık kızarması normal ama şişme ve kanama için bakılması iyi olur. Crystalin sprey diş etlerine iyi geliyor bakterileri temizlemek açısından

Teşekkürler ilgili mesajlarınız için dostlar.