Yavru Kedimin Kuyrugu Hep Islak

Fistikpasa

Merhaba evde yavru kedilerim var dişi iran kedim doğum yaptı bebekler 8 günlükler. Bir tane yavrunun kuyruğu doğduğu günden beri ıslak yada nemli ve hani tüyleri yok gibi var ama birbirine yapışmış gibi. Normalde uzun tüylü olacak belli baya tüyleri var ama kuyruğa gelince dümdüz duruyor.Başına gelen var mı acaba belki normaldir ama diğer yavruların normal kuyukları tüyleri belli oluyor bu farklı olunca sormak istedim.

1 CEVAP

yavru kedilerin arkasının ıslak olması tehlikeli bir durum gibi bence bir hekime açıklayın gösterin.