Eve Yeni Gelen Kedi Mama Yemiyor.

serares27

Erkek kedimle çiftleşmesi için dişi bir kedi eve geldi 24 saat olmasına rağmen ne mama yedi ne su içti. Koltuğun altında saklanıyor arada sırada çıkıp erkek kediyle birlikte dolaşıyorlar fakat hiç mama yemiyor. Sahibinin verdiği mamayı koyduk önüne yine de yemedi koltuğun altında saklanıp duruyor. Ne yapmalıyım sizce?

2 CEVAP

Kedi strese girmiş maalesef ödül maması oyuncak gibi şeylerle kandırmaya çalışın

serares27

Ödül maması taktiği işe yaradı. Kediye ödül mamasını verince sanki 10 yıllık sahibiymişiz gibi davranmaya başladı mamasından yedi ve suyundan içti. Artık yanımızda oturuyor.