Kedim Yaş Mama Yemiyor

KravatliKedi

Arkadaşlar kedim yaş mamanın hiçbir markasını yememeye başladı daha önce acana yiyordu şimdi onuda yemiyor malt macunu bile severek yerken şuan burun kıvırıyor zor yiyor yoğurt tavuk haşlama ciğer zaten yemeyen bı kedi cinsinden dolayı mı bilmem ama arkadaşım in tekir kedisi ne versem yiyor diyor cinsiyle alakalıdır diyor sizce neden olabilir ne yapabilirim

5 CEVAP

Prensssss

Sadece üzerindeki jelatini yalıyor değil mi benimkide öyle

KravatliKedi

Benimkide aynen jeli yalıyor birakiyor envai çeşit mama denedim

develi99

Çok basit, biraz acıktırmanız gerekir. Ayrica yaş mamayi iyice ezin koyu çorba kıvamına getirin. Acıkması gerekiyorrrrrrr

Bgmd

Kuru mamasını yeterince yiyorsa çok önemli değil bizimkileri de yaş mamadan kaldıramadığımız için diş eti problemi yaşıyoruz.

sitedizayn

bir süre yaş mama vermeyi denemeyin sürekli deneme yapıyorsanız sıkıcı olabilir, bir de felixin lezzetli dilimler serisi var benim iki kedimden birisi bir çok yaş mamayı yemez ama onu yiyiyor
kedilerin ne yapacağı belli olmuyor nerdeyse hiç bir ödül mamasını yemeyen kedim var ama eskiden yerdi, arada bir güncelleniyor bunlar :)