Chedy Kitten Kedi Maması

Arkadaşlar chedy kitten içerik olarak nasıl bir marka yavru bir kediye verilebilirmi

5 CEVAP

Prensssss

pek sağlıklı olmadığını duymuştum.

user031202

İçeriği iyi görünüyor kullananlar memnun nereden duydunuz ki sağlıksız olduğunu? Ona bakarsan orijen ve acana da kedileri hasta yapıp öldürüyormuş öyle bir sürü yorum var ama gel gör ki çok pahalı satılıyor ve kaliteli olarak biliniyor ben artık neye inanacağımı şaşırdım ya biri iyi dese diğeri kötü diyor 🤦🏻‍♀️ hangi mamayı alacağımı şaşırdım

user031202

@AhsenAise çok haklısınız

AhsenAise

Lütfen şi ka yet var sitesine girin,burada neredeyse ilahi bir mucize olarak tavsiye edilen Royal canin,nd, proplan,hills markalarının şikayetlerini okuyun , dehşet içerisinde kalırsınız , hangi mama hangi kediye iyi gelir bunu deneyimlemeden bilemezsiniz ,mito ve ev yemekleri ile büyüyen şuan 14 yaşında gayet sağlıklı bir kedisi var arkadaşımın hayatında bir kez kisirlastirma için veterinere gitti ,ben sokaktakilere bile vermiyorum mito yu ,az gramaj ile alıp deneyin,sonuç sizi memnun ederse devam edin ,mutlaka ev yapımı yaş mama, yoğurt,kefir,arada minik dilim domates salatalık vererek sağlıklı ,dengeli beslemiş olursunuz

Palyaco

Kısır olanı kullanmistim chedy in bir sorun yasamadim