Kedim Annelik Duygusunu Tatsın Bir Kere Doğursun Diyen Cins Kedi Sahipleri Şu Linke Bir Bakin !!!!!

Sezgek

Hani diyorsunuz ya annelik duygusu tatsın ben yavrularına bakarım severim onları sahiplendiririm hatta cins kedi sevdalısı oluyorsunuz ya şuna bir bakin istedim
https://www.instagram.com/reel/CnZN4-nPraU/?igshid=Zjc2ZTc4Nzk=

9 CEVAP

aslihan_e

Bir de şimdi şey moda olmuş gidip gen testi yaptırıyorlarmış, sorunlu gen görünmezse kedi sağlıklı demek oluyormuş. Normal bir kedinin neden kulağı kırık dursun kendilerini kandırıyorlar sadece. Bu da satıcıların yeni oyunu sanırım. Veterinerim "Kedinin hiçbir sorunu yok." dedi diyorlar. Senin veterinerin bu konuda uzman kişilerden daha iyi mi bilecek? Tüm dünyaca kabul edilen bir durum bu kedilerin genlerinde problem olduğu. Belki daha ağır belki az, sonuçta var.

Twoo

Güncel

Bgmd

Bu kediler vaktinde niye üretilmiş onu bile anlamak güç.

Sezgek

Allah aşkına nasıl bir gen tesi yapıyorlarmış ya sorunlu geni bulacak geni tespit edecek çalışmayı yapacak alt yapıda üni bile bir elin parmağını geçmez o bildiğin mahalle vetinde mi olacak o alt yapı ve uzmanlar hadi diyelim ki uzman ve alt yapı var onun maliyeti kaça otla haberleri var mı acab bunlara uydurduktan bir şey yapıp veriyorlar bunlar da inanıyor galiba garibim yazık ya 🤦🏼‍♀️

aslihan_e

Geçen bu türden kedisi olan birinin kedisine açtığı İnsta hesabına denk geldim. Tüm yorumlara gen testi yapıldığını yazıyordu. Balkona, pencereye file takmamış "Zaten ikinci kattayız düşse bir şey olmaz" diyor. Hayvan zaten nazik düşerse zarar gelebileceğini söyledim. Benim kedime gen testi yapıldı sorunlu gen çıkmadı raporu var dedi. Bir şey olmasa da kaçabilir dedim. O şekilde açık bırakıp işe gidiyormuş kedi onu pencerede bekliyormuş. "Bahçede çit var kedi çıkınca dışarı kaçamıyor" diyor. Sağlıklı bir kedi olsa o çiti aşar çıkar rahatlıkla dedim, benim haklı olduğumu görünce bana yine gen testiyle ilgili şeyler yazıp veterinerler bilir tarzında mesaj atıp engellemiş. Kendisi kabul edemiyor ya bir de duymak da ağır geliyor böyle insanlara, kendi dünyalarında inandıklarıyla yaşıyorlar. Olan hayvanlara oluyor. Oldu hadi satın aldın, belki bilmiyordun sorunlu olduğunu, doğurtmak nedir ya... Bir de bilimi inkâr etme bari.

Sezgek

Bi yerinden uydurmuş o gen testini inanmayın bu tarz yorumlara ya çok gereksiz insan var gerçekten

Sezgek

Upppppppp

Sezgek

Güncel

Sezgek

Güncel