Kedime Çip Taktırmadan Otobüsle İstanbula Götürsem Ceza Yermiyim

Prensssss

Çip taktırmak istemiyorum.cezası ne kadar otıbüs yolculuklarındada geçerli mi

3 CEVAP

Twoo

Resmi cezası şuan 10-15 Bin kadar, otobüs yolculuğu etmeden önce o firmayı arayın ve sorun derim.

ha kimse o pasaporta doğru düzgün bakmıyor aslında o ayrı. normal pasaportla çipi var diye bindirseniz kimsede çipi kontrol edecek alet de yok zaten otogarda. şansınızı deneyin derim ben😉

çipsiz almıyorlar toplu taşım araçlarına maalesef.