Kedim Sırt Üstü Yatarken Patisi Titriyor

Rosier4

Kedimi oynarken sırt üstü yatırıyorum ağzını yüzünü öpüyorum oda bazen patilerini diretiyor öpmemem için geçen gün farkettim patileri titremeye başladı az önce yine aynısı oldu patisi sallanıyor titriyor gibi bu konuda hiç bir fikrim yok o yüzden endişelendim açıkcası bilen varsa lütfen bilgilendirir misiniz rahatlamak istiyorum umarım kendi kendime panik olmuşumdur büyütmüşümdür ilk kedim olduğundan en ufak şeyde endişeleniyorum kusura bakmayın.

2 CEVAP

Rosier4

Aşıları, iç dış paraziti hepsi tam.Her hangi bir sağlık sorunu sıkıntısı yok , cinsi british shorthair.

Bgmd

Benim kedilerden biri burnuna dokununca patisini titretiyor onun gibi bir durumsa bir nevi tik gibi sinirsel bir refleks