Scottish Fold Maması?

Ebukusu

Scottish fold kedisi olan arkadaşlarım, hangi mama kedinizi mutlu etti. Bakımı sağlığı açısından? Biz aşırı tüy dökümü yaşıyoruz acana kullanıyoruz.

1 CEVAP

KravatliKedi

Acana kullandık tüy dökümü gibi sorun yaşamadık normal bir döküm du nd kullandık ondada sorun yok şuan hills kullaniyoruz memnunuz hills i daha az yiyor ama nedense. Tabi her kediye her mama iyi gelmiyor diye bir halk bilinci de var ortada bence tüy stres kaynaklı olabilir