Babalık Hakkı

Obutomer

Arkadaşlar kedimi çiftleştirme den önce erkek kedi dişi yavru istediğini söyledi yavrular bir aylık oldu şimdi fikrini değiştirip istediğimi seçerim diyo sizce bu doğrumu ne yapmalıyım

2 CEVAP

Sezgek

Piyasa araştırıp hangisinin pahalıya gittiğini öğrenmiştir inanın hiç umrumda değil kimin haklı olduğu benim gözümde bu olayın böyle görücü usulü kıza fikrini sormadan para karşılığı kızını satanlarla arasında çıkan anlaşmazlıktan hiç bir farkı yok açıkçası

Bgmd

Verin tartışmaya bile değmez meyve seçer gibi secenlerle ve kendi kuzunuzun sağlığı için kisirlastirin